Avrupa Birliği İş Sağlığı ve Güvenliğinin Geliştirilmesi Hibe Programı (IOHS) (EuropeAid/162207/ID/ACT/TR) (~222.000 Euro)   kapsamında yazdığımız "A "Smart-Combined "Management Tool For Occupational Health And Safety Protection and Fire Safety Systems for Shipyard Sector"  konsept çalışma kabul edilmiş olup, tam metin başvurusu yapılmıştır.

Bu kapsamda Proje koordinatörümüz  İnşaat Mühendisliği Bölüm Başkanı Prof. Dr. Sayın Gökhan ARSLAN hocamızın başkanlığında  Altınova Meslek Yüksekokulu Makine ve Metal Teknolojileri Bölümünden Dr. Öğr. Gör. Sayın Gökhan Tımaç, Öğr. Gör. Sayın Murat Şahin ve Öğr. Gör. Sayın İsmail Kalkan’ ın katılımıyla 6 Kasım 2019 tarihinde AB projesi hakkında bilgi vermek  ve proje paydaşlığı noktasında TERSAN Tersanesi üst yönetiminden Sayın Mehmet Gazioğlu, Sayın Şükrü Eren, Sayın Abdurrahman Harman ve Sayın Zeynep Şentürk Akgül ile istişareler yapılmıştır.

Toplantı kapsamında bu projenin dışında da yeni projeler için prensipte mutabık kalınmıştır. Avrupa Birliği projesi kapsamında da vermiş oldukları istatistiksel veriler ve proje paydaşımız olmayı kabul etmeleri bizi ziyadesiyle memnun etmiştir.

Kendilerine bu verimli toplantı için teşekkür ediyoruz.

 

 

 

Etiket: TERSAN Tersanesi ile Proje Çalışmalarımız Tam Gaz Devam Ediyor